Jmenuji se Julia Polok. Jsem designérka a umělkyně. Od dětství jsem toužila stát se princeznou a následně královnou. V dnešním světě možná lépe manželkou majitele ropných polí. Taky jsem chtěla pomáhat druhým a navštívit země nepoznané. Během dlouhého hledání svého prince, jsem zkoušela různé aktivity, třeba malování na stěně v obývacím pokoji. A taky, díky nové mamčině šmince se mi povedl udělat můj první performance.

A protože jsem odjakživa cílevědomá a tvrdohlavá, a princ stále nikde, vyměnila jsem své představy naivní princezny za práci na krásných šatech. V roce 2010 jsem díky finanční podpoře T-mobile uskutečnila středoškolskou charitativní modní přehlídku „Morušový květ“, kam jsem pár let přispívala svými modními výstřelky. Od navrhování šatů jsem postupně přešla na navrhování patternů a malování na látky. Avšak pořád mě něco táhlo do světa (asi tam čekal ten princ :D), a proto jsem se po gymplu v Českém Těšíně vydala za studiem do Bratislavy a potom do Polska, kde jsem studovala design  na Akademii výtvarných umění v Katovicích. Po Polsku následoval výměnný pobyt Erasmus na Sheffieldu Hallam University v Anglii. V 2019 jsem ziskala titul magistr umění (a k tomu červený diplom hehe) na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V tom stejném roce jsem se vdala za mého prince (konečně :D) V tom stejném roce jsem se vdala za mého vysněného prince (konečně :D) a stala matkou nádherného syna.

O umění

Moje práce vychází z vášně objevování krásy a rozmanitosti světa se zaměřením na struktury a vzory přírody. Studovala jsem na Akademii výtvarných umění v Katovicích – v Ateliéru vizuálního umění pod vedením dr hab. Zbigniewa Furgalinského. V rámci pobytu v Bratislavě jsem zdokonalovala své malířské umění v ateliérech následujících známých umělců m.j. akad. soch. Miro Pribiša, akad. mal. Stanislava Harangózy, akad. mal. Emila Fulky a akad. mal. Anky Čemické.
 
Od 2016 jsem členem Polského sdružení umělců v České republice.